Pages Navigation Menu

Najlepsze maszyny do szycia Łucznik

 

Jaką maszynę do szycia Łucznik wybrać?

 

Wybór maszyny do szycia powinien być podyktowany naszymi potrzebami, ale też doświadczeniem, jakie posiadamy. Inaczej do zakupów podchodzi osoba początkująca, inaczej doświadczona. Rynek się rozwija i znana nam wszystkim firma Łucznik proponuje swoim klientom najróżniejsze rozwiązania – zarówno maszyny mechaniczne, jak i komputerowe. Obsługa drugich jest prostsza, ale osoby przyzwyczajone do tradycyjnych rozwiązań, zdecydowanie stawiają na modele klasyczne. Wiele osób uważa że są one mniej zawodne.

Początki tej znanej firmy sięgaj lat 20 XX wieku. W czasie wojny Łucznik produkował też broń i rowery, ale potem powrócił do swoich początków, czyli maszyn do szycia. Produkty, które oferuje wyróżniają się najwyższą jakością wykonania. Z czasem firma zaczęła zwracać coraz większą uwagę również na design. Poza tym rozwój technologii i powstanie nowych, bardziej wymagających materiałów wpłynęło na rozwinięcie wielu aspektów technologicznych w maszynach. Mają więcej funkcji, można na nich szyć ubrania i dodatki z różnych materiałów, również tych twardych. Poza tym na rynku znajdziemy najróżniejsze maszyny do szycia Łucznik w dobrych cenach.

Maszyny mechaniczne mają chwytacz wahadłowy lub rotacyjny, natomiast komputerowe tylko rotacyjny. Oba są dobre, ale rotacyjne są zdecydowanie łatwiejsze w obsłudze. Przy zakupie tego typu urządzenia warto zwrócić uwagę na typy ściegów, aby maszyna była jak najbardziej funkcjonalna.  Lepsze modele mają więcej ściegów. Jeśli szukasz sprzętu do firmy krawieckiej, musi mieć jak najwięcej funkcji. Nie tylko szycia tkanin po linii prostej, ale również automatyczne obszywanie dziurek na wymiar guzika.

Kolejna ważna kwestia to zmiana docisku stopki, co jest ważne, gdy używamy materiałów o różnej grubości. Istotnym aspektem jest też obudowa, pojemnik na akcesoria i maszynę, do tego wygodna rączka do przenoszenia, aby sprzęt był bardziej mobilny.

Mając na uwadze powyższe wybraliśmy 3, według nas najlepsze produkty Łucznik. Warto tutaj również wspomnieć, że opinie o maszynach do szycia Łucznik są bardzo pozytywne. Użytkownicy uważają je za proste w obsłudze, bardzo solidne i niezwykle funkcjonalne. Nawet bardzo podstawowe modele posiadają kilka rodzajów ściegów.

 

 

Łucznik 510 Anna

       

Nasza pierwsza propozycja to Łucznik 510 Anna. Ta najlepsza maszyna do szycia Łucznik 12 programów pracy, różnego rodzaju ściegi, w tym m.in.: elastyczny, satynowy, prosty, gałązkowy kryty, dzięki którym szycie stanie się przyjemnością, a efekty szycia są zaskakujące.  

Maszyna ma metalową konstrukcję podzespołów, dlatego jest bardzo solidna. Posiada również wbudowane oświetlenie ułatwiające pracę w zaciemnionych pomieszczeniach. Sam wyregulujesz napięcie nici, dopasujesz sprzęt do swoich potrzeb. Maszyna posiada wygodą rączka do przenoszenia pojemnik na akcesoria. Urządzenie ma elektroniczny regulator obrotów. W zestawie znajdują się następujące elementy: 3 szpulki, 5 igieł, nożyk do dziurek, olej, wkrętak.

Ponadto różne typy stopek: uniwersalna stopka do dziurek na guziki, do wszywania guzików i do suwaków. Konsumenci, którzy zdecydowali się na ten model zgodnie stwierdzają że jest bardzo solidnie wykonany, zadbano tutaj o najdrobniejsze szczegóły. Poza tym urządzenie jest łatwe w obsłudze, ma wiele przydatnych funkcji i bogate wyposażanie. Do tego dostępne jest w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

 

Łucznik 419 Milena

 

Na drugim miejscu pojawia się dobra i tania maszyna do szycia Łucznik 419 Milena. Urządzenie ma możliwość zastosowania podwójnej igły, co sprawia, że możemy na niej wykonać większy zakres prac.

Sprzęt ten ma różne, bardzo przydatne ściegi, w tym – satynowy, elastyczny, gałązkowy, różnego rodzaju ściegi owerlokowe, proste czy ukośne, a więc wszystko co jest potrzebne również do realizowania bardzo zaawansowanych planów. Model ten ma funkcję automatyczne obrzucanie dziurki na wymiar guzika, a także przyszywania guzików. Zaletą tego sprzętu jest też możliwość płynnej regulacji prędkości szycia – dostosowania jej do swoich umiejętności, czy potrzeb danego materiału.

W zestawie znajduje się specjalny nożyk do dziurek, szpulki, igły, śrubokręt do maszyny oraz oliwiarka. Sprzęt ten polecany jest przez zawodowych krawców. Świetnie sprawdzi się w każdym domu do regularnych prac krawieckich, ale również wtedy, gdy raz na jakiś czas musisz coś przeszyć, zacerować lub uszyć. Konsumenci podkreślają, że jest to solidnie wykonana maszyna, bardzo łatwa w obsłudze.

 

 

 

Łucznik Amelia II

 

Maszyna do szycia Łucznik Amelia II z możliwością obszywania dziurek i przyszywania guzików to nasza trzecia propozycja. Urządzenie ma 33 ściegi do wyboru, w tym, m.in: półksiężycowy, elastyczny, muszelkowy, satynowy, owerlokowy, prosty, obrzucający ukośny, mostkowy i wiele innych. Pozwala to na wszechstronne wykorzystanie maszyny.

Poza tym model ten posiada płynną regulację prędkości szycia oraz długości i szerokości ściegu, dzięki czemu dostosujesz sprzęt do własnych potrzeb. Jest idealny dla osób początkujących oraz doświadczonych krawcowych. Urządzenie ma możliwość zastosowania podwójnej igły. Ponadto sprzęt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, jest bardzo solidny, stanowi inwestycję na długie lata. W zestawie znajduje się wiele przydatnych przyrządów do szycia.

Przede wszystkim szpulki, igła, ale również nożyk do dziurek. Maszyna posiada też specjalny wkrętak oraz oliwiarkę. W wyposażeniu znajdziemy także płytkę wyłączającą transporter i prowadnik do pikowania. Wśród konsumentów model ten został uznany za solidny i bardzo łatwy w obsłudze, również dla osób bez doświadczenia w krawiectwie.

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (24 votes, average: 4.58 out of 5)
Loading...